dvere, okná, šatníky, kuchdvere, okná, šatníky, kuchdvere, okná, šatníky, kuchdvere, okná, šatníky, kuch

Naše produkty | Interierové dvere

Interierové dvere ako predeľovací prvok v interieri je noeddeliteľnou súčastou každého interieru.

Preto pri ich výbere treba dbať na celkový estetický dojem miestnosti, zvážiť ich výber s ohľadom na farebné prevedenie interiéru, nábytku, podlahy a nezabúdajme ani cenový faktor ktorý určuje celkovú výšku investície, ktorú chceme do kúpy vložiť.

Samotný výber dverí je dobré konzultovať s odborníkmi, ktorí Vás dokážu správne nasmerovať a poradiť.

Výrobou interierových dverí sa zaoberáme od roku 1998. Základným druhom druhom dverí je takzvaný skladaný typ. Ide o tradičnú končtrukciu dverí overenú časom. Ich koštrukcia j zložená z jednotlivých segmentov. Takto je možné vytvoriť nespočetné množstvo rôznych druhov. Ich prednosťou je vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu, prerazeniu, veľmi dobrá zvuková izolácia , odolnosť voči vlhkosti ako aj zvýšená požiarna odolnosť už pri štandardných dverách.

Naša firma sa zaoberá hlavne výrobou typizovaných ako aj atypických dverí a zárubní z masívu, dýhovaných materialov a MDF.

Môžete si vybrať z drevín dub, buk, smrek, borovica, červený smrek, orech, jaseň a exotických drevín teak, meranti, palisander a iné.

Pri výrobe dverí používame certifikované materialy, moderné technológie a overené postupy, ktoré doávajú našim dverám jedinečný vzhľad a originalitu.

Drevo ako prírodný materiál ma jedinečnú štruktúru a kresbu ktorú je možné vvýrazniť použitím správneho odtiena moridla. Na výber máte celú paletu farebných odtieňov od renomovaných značiek Milesi, Adler. Pri výbere finálnej povrchovej úpravy sa môžete rozhodnúť pre laky s rôznym stupňom lesku. Od matných cez polomat až po lesk.

Pretože drevo je ekologický material na jeho povrchovú úpravu používame ekologické vodourediteľné laky.  

Zoznam našich produktov