dvere, okná, šatníky, kuchdvere, okná, šatníky, kuchdvere, okná, šatníky, kuchdvere, okná, šatníky, kuch

Naše produkty | Eurookná IV 78 softline

Eurookno z profilu IV78 Softline so súčineteľom tepelnej vodivosti celého okna Ug=0,9 W/m2k, je vhodné do zateplených a energeticky úsporných stavieb. Jeho konštrukcia čerpá to najlepšie zo svojho predchodcu a zároveň eliminuje jeho slabé miesta. Zasklenie je štandardne trojsklo kde Ug=0,7W/m2k, zasklenné predsadenou lištou a uložené hlbšie v krídle, čím sa znižuje schopnosť rosenia na minimum, k tomu prispieva aj pužitie thermookapnice Donau.

Stavebná hlbka rámu je 78 mm. Na výber máte z viacerých druhov drevín : smrek, borovica, četvený smrek, dub, meranti všetky v prevedení nadpajaný alebo fixný eurohranol.

Krídlo je okuté celoobvodovým kovaním GU ktoré zabezpečuje jeho dlhú a bezproblémovú prevádzku. Kovanie splňa základné bezpečnostné požiadavky, ktoré je možné zvýšiť.Okno je možné dodať aj v prevedení skryté kovanie, kde estetický vzhľad okna nie je niičím narušený.

Ovládanie je pomocou kľučky HOPPE Secustic, ktorú je možné nahradiť kľučkou s poistkou prípadne kľúčom pre zvýšenie bezpečnosti detí.

 

Na povrchovú úparavu použvame ekologické vodouriediteľné lazúry renomovaných značiek

SIKKENS, ICA , ADLER.

Konštrukcia okna, kvalita výroby, použité celoobvodové kovanie ,dvojité tesnenie, trojsklo, a v neposledno rade kvalitné vodouriediteľné farby ho predurčujú k dlhej životnosti a spoľahlivosti.  

Zoznam našich produktov