dvere, okná, šatníky, kuchdvere, okná, šatníky, kuchdvere, okná, šatníky, kuchdvere, okná, šatníky, kuch

Naše produkty | Eurookná IV 68 softline

Eurookno z profilu IV68 Softline so súčineteľom tepelnej vodivosti celého okna Ug=1,38 W/m2k, je kvalitné, cenovo dostupné okno ktoré splňa požiadavky STN na osadzovanie výplní otvorov. Jeho Jeho energetický cetifikát D ho predurčuje skôr do stavieb kde nie sú kaldné vysoké požiadavky na tepelnú izoláciu ako aj pri výmene starých špaletových okien. Zasklenie je štandardne dvojsklo kde Ug=1,1W/m2k. Zasklennie predsadenou lištou a uložené skla hlbšie v krídle ako aj použitie thermookapnice Donau má za následok výborné telelnoizolačné vlastnosti vo svojej triede.

Stavebná hlbka rámu je 68 mm. Na výber máte z viacerých druhov drevín :smrek, borovica, četvený smrek, dub, meranti všetky v prevedení nadpajaný alebo fixný eurohranol.

Krídlo je okuté celoobvodovým kovaním GU ktoré zabezpečuje jeho dlhú a bezproblémovú prevádzku. Kovanie splňa základné bezpečnostné požiadavky, ktoré je možné zvýšiť.Okno je možné dodať aj v prevedení skryté kovanie, kde estetický vzhľad okna nie je niičím narušený.

Ovládanie je pomocou kľučky HOPPE Secustic, ktorú je možné nahradiť kľučkou s poistkou prípadne kľúčom pre zvýšenie bezpečnosti detí.

Na povrchovú úpravu použvame ekologické vodouriediteľné lazúry renomovaných značiek

SIKKENS, ICA , ADLER.

Konštrukcia okna, kvalita výroby, použité celoobvodové kovanie ,dvojité tesnenie, trojsklo, a v neposledno rade kvalitné vodouriediteľné farby ho predurčujú k dlhej životnosti a spoľahlivosti.  

Zoznam našich produktov